Ranking top 5 kulek smakowych do papierosów

Wiele osób po wycofaniu smakowych papierosów zaczęło szukać różnych rozwiązań, by nadal podczas palenia cieszyć się podobnymi wrażeniami, jak wcześniej. Na rynku bardzo szybko pojawiły się alternatywne rozwiązania tego problemu i okazały się nim kapsułki smakowe do papierosów. Dzięki poniższemu rankingowi dowiesz się, na jakie tego typu produkty warto zwrócić uwagę. Istnieje kilka sposobów na aromatyzowanie papierosów, dzięki czemu ich smak może się zmienić, dla wielu osób stając się bardziej przystępnym. Najprostsze rozwiązanie to kartoniki, które umieszcza się w paczkach. Metoda ta jednak jest dość niewygodna przez fakt, że nim produkt zacznie działać, należy odczekać kilkanaście minut. Pełnię smaku osiąga się po kilkudziesięciu. Niestety, sporą wadą w tym przypadku jest szybkie wietrzenie, dlatego jeden kartonik wystarczy na jedno opakowanie papierosów. Ciekawy sposób może być stosowany przez osoby skręcające papierosy, ponieważ na rynku dostępne są specjalne olejki, które wystarczy wlać do paczki tytoniu i chwilę odczekać. Nie każdy jednak potrafi lub chce samodzielnie robić papierosy. Smakowe kulki papierosowe nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością. Przede wszystkim działają od razu, a przy tym są wygodne w stosowaniu. Wystarczy je zaaplikować z pomocą dołączonego do zestawu narzędzia lub niedrogiego aplikatora. Kapsułki są wypełnione aromatyzowanym olejkiem, który nadaje paleniu smak po ściśnięciu, zmiażdżeniu – działanie powoduje charakterystyczny klik. Producenci umieszczają w opakowaniach wiele sztuk produktu, a dzięki temu jedno pudełko może wystarczyć na dość długi czas. Co więcej, dochodzi do tego ogromna różnorodność smakowa. Jest znacznie większa niż w przypadku konkurencyjnych metod palenia.

KULKI SMAKOWE DO PAPIEROSÓW – RANKING

 1. KLIK KULKA ENERGY DRINK
  W dzisiejszych czasach z pewnością nie brakuje miłośników napojów energetyzujących. Właśnie taki smak posiadają te kulki do papierosów. Produkt aromatyzuje, jednak nie ma właściwości energetyzujących.
 1. KLIK KULKA O SMAKU COLA MINT
  Smak coli kojarzy się przede wszystkim z popularnymi napojami, jednak na rynku można znaleźć także inne produkty o tym smaku – gumy do żucia, lizaki i, jak się okazuje, kulki do papierosów.
 1. KLIK KULKA APPLE MINT
  Jabłko z miętą to smak dobrze znany z popularnych napojów. Papierosy z dodatkiem takiej kulki są znacznie bardziej przystępne, a co więcej, to dobre rozwiązanie dla osób, które nie lubią takiej słodyczy, jaka obecna jest np. w coli. Z pewnością produkt ten jest warty przetestowania.
 1. KLIK KULKA BLUBERRY MINT
  Smakowe kulki do papierosów pozwolą Ci cofnąć się w czasie! Połączenie jagód i mięty cieszyło się sporą popularnością w przypadku aromatyzowania tytoniu kilka lat temu. Nie bez powodu wiele marek posiadało w ofercie papierosy o tym właśnie smaku.
 1. KLIK KULKA STRONG PEPERMINT
  Można powiedzieć, że ranking wygrywa klasyczne rozwiązanie. Kulki smakowe do papierosów o aromacie mięty cieszą się dużą popularnością na całym świecie. Mentolowe papierosy są kultowe, dlatego że dobrze maskują smak tytoniu – z pewnością warto wypróbować ten właśnie smak.

DLACZEGO KLIK KULKA TO MARKA, KTÓREJ WARTO ZAUFAĆ?

Kulki smakowe do papierosów są pakowane w bezpieczne pudełka, dlatego nie musisz mieć obaw, ze opakowanie otworzy się, a kapsułki rozsypią np. w plecaku lub torebce. To wbrew pozorom bardzo istotne, ponieważ przez nieszczelność w tym przypadku można zniszczyć takie akcesoria, nieraz bardzo kosztowne. Klik Kulka to marka, która dba o wygodę swoich użytkowników, dlatego do każdego pudełka dołączane jest niewielkie narzędzie, które ułatwia aplikację kulki w filtrze papierosa – dzięki niemu zajmuje to krótką chwilę. Jest ono umieszczone na specjalnym uchwycie, dlatego masz pewność, że się nie zgubi. Każde opakowanie zawiera 100 kapsułek.